Pošlete hromadný e-mail více lidem současně

Vytvořte si pomocí filtrů seznam osob, které chcete oslovit hromadným e-mailem. Využijte připravenou šablonu a oslovte je jménem v pátém pádě.

Tato funkce slouží k hromadné rozesílce e-mailů. Ušetří vám práci – umožní vám napsat personalizovaný e-mail lidem, kterým byste jinak psali postupně. E-mail jim přitom dorazí z vaší adresy, na kterou mohou odpovědět.

Oslovte dodavatele služeb s poptávkou, dobrovolníky s nabídkou práce, internetové magazíny s tiskovou zprávou, správní nebo dozorčí radě pošlete materiály na jednání nebo pošlete všem kamarádům pozvánku na vánoční party.

Okno pro hromadnou rozesílku e-mailů
Pozvánku na party pošlete všem kamarádům

Jak to funguje

Předem si připravte seznamy příjemců – e-mailové adresy vašich kontaktních osob, které si vyfiltrujete podle potřeby. Pak si můžete nachystat také šablony e-mailů, což se hodí, pokud jeden e-mail posíláte různým seznamům nebo zprávy měníte jen v detailech.

Při vytváření nové zprávy vyberte šablonu, ale klidně zprávu můžete napsat přímo v editoru nebo ji vložit třeba z Wordu. Pak vyberte seznam příjemců, případně nahrajte přílohy, které mají být odeslány spolu s mailem.

Následně zadejte jméno odesílatele (tedy své jméno) a adresu, z níž bude e-mail odeslán a na kterou se vrátí nedoručené e-maily a budou na ni oslovení příjemců odpovídat. Tedy také vaši adresu. Pak zbývá zadat předmět e-mailu a vypilovat obsah.

Před odesláním velmi doporučujeme odeslat nejprve testovací e-mail. Zatrhněte přepínač a stiskněte tlačítko Odeslat. Na vaši adresu (kterou jste použili pro svého uživatele EviKonu) dorazí testovací e-mail. Okno přitom zůstává otevřené, takže jakmile vše ověříte, zrušte přepínač a zprávu odešlete skutečným příjemcům.

Zprávy se po stisku tlačítka Odeslat ukládají do fronty. Každých pět minut je postupně odeslána jedna dávka (je to odesílací strategie s ohledem na množství e-mailů, které každý den odesíláme). Z fronty můžete zprávy ještě před odesláním smazat. Po odeslání v ní zůstávají jako archiv, v němž můžete vyhledávat podle několika kritérií.

Nechceme dělat dalšího e-mailového klienta ani software pro propracovaný e-mailový marketing. Nabízíme jednoduchou funkci pro rozesílání e-mailu více lidem, kterým byste jinak psali ze svého e-mailového programu. E-maily se rozesílají přes naše servery a nejsou nijak propojeny s vaším Outlookem nebo jiným softwarem. (Pokud zrovna tohle hledáte, dejte nám to prosím vědět!)