Přílohy e-mailů

Aplikace EviKon vám umožňuje přidávat k hromadným e-mailům přílohy.

V modulu E-mailing ve formuláři Nová zpráva máte možnost k e-mailu přidat přílohy. Jako přílohu můžete přidat v podstatě cokoliv, měli byste se však držet několika zásad:

  • neposílejte lidem přiliš velké přílohy (> 5 MB), nemuseli by vás mít rádi
  • nedávejte souborům názvy s diakritikou (háčky a čárky) a mezerami (pokud tak učiníte, bude název převeden EviKonem na bezpečnou verzi bez diakritiky a mezer)
Pokud použijete jméno souboru, které je duplicitní k některému souboru již nahranému v EviKonu, bude k novějšímu souboru přidán index (číslo) a tím se soubory odliší.

Přílohu nahrajete  kliknutím na tlačítko Vložit přílohu. Ve okně výběru souboru (může na každém operačním systému vypadat mírně odlišně) vyberte soubor, který chcete přidat a klikněte na potvrzovací tlačítko (většinou OK, Open, Otevřít, Budiž a podobně). Poté budete informováni, zda se přílohu podařilo nahrát na server EviKonu.

e-mail_prilohy_uspech

Pokud vám bude oznámeno, že se nahrání nepodařilo, zkontrolujte, že příloha není přiliš velká, neobsahuje v názvu jiné znaky než A-Z, a-z, 0-9 a _, – a . (tečka). Neshledáte-li na příloze nic závadným, kontaktujte administrátora systému.

Nahranou přílohu můžete odstranit ještě před odeslání e-mailu kliknutím na tlačítko Odstranit přílohu.

Přílohy k e-mailu

Postup

  1. Klikněte na Vložit přílohu
  2. Vyberte soubor, který chcete k e-mailu přiložit
  3. Potvrďte nahrání
Tags: